Movies
Ratings
301
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0