Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0