Movies
Ratings
134
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0