Movies
Ratings
85
TullyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5