Movies
Ratings
251
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5