Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
J. EdgarRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 2.0
ClickRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0