Movies
Ratings
54
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0