Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5