Movies
Ratings
352
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
LooperRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5