Titles you rated
The Plan ManRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0