Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0