Titles you rated
The Magic HourRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5