Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5