Titles you rated
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0