Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.5
There Will Be BloodRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5