Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 4.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 0.5
CadaverRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0