Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
The Other MeRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Boys Don't CryRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 2.0