Titles you rated
My BrotherRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Ernest Goes to CampRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0