Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0