Movies
Ratings
186
AmélieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0