Movies
Ratings
30
Dancing QueenRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
QuickRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0