Movies
Ratings
27
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0