Movies
Ratings
368
Miss SloaneRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5