Movies
Ratings
310
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0