Movies
Ratings
163
F1: The MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0