Movies
Ratings
575
InterstellarRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Independents' DayRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 4.0