Movies
Ratings
360
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
NewnessRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 0.5