Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 1.5
Mokpo the HarborRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 2.5