Movies
Ratings
298
C'est Si BonRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0- LassieRated ★ 4.0
PonetteRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
DaisyRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 3.0
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Lovely RivalsRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
My Mother and Her GuestRated ★ 4.0