Movies
Ratings
50
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5