Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5