Movies
Ratings
78
DreamgirlsRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0