Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5