Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0