Titles you rated
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0