Titles you rated
Rush HourRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0