Movies
Ratings
73
The PianistRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 1.0
FriendRated ★ 3.0