Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0