Titles you rated
Rigor MortisRated ★ 3.0
Kidan Piece of DarknessRated ★ 1.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 5.0
Open GraveRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 5.0
BrazilRated ★ 5.0
SuperRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0