Movies
Ratings
689
Still AliceRated ★ 4.0
Wild TargetRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 4.0
Heads of StateRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
IFRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0