Movies
Ratings
100
ChicagoRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0