Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
CracksRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
Belle de JourRated ★ 2.0