Titles you rated
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
 The OutlawsRated ★ 4.0 The OutlawsRated ★ 4.0
 SecretRated ★ 4.0 SecretRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
 DunkirkRated ★ 3.5 DunkirkRated ★ 3.5
 Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5 Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
 Cool RunningsRated ★ 4.0 Cool RunningsRated ★ 4.0
 Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5 Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
 Face/OffRated ★ 3.5 Face/OffRated ★ 3.5
 Inside OutRated ★ 3.5 Inside OutRated ★ 3.5
 GeniusRated ★ 2.5 GeniusRated ★ 2.5
 The BodyguardRated ★ 3.0 The BodyguardRated ★ 3.0
 BatmanRated ★ 3.0 BatmanRated ★ 3.0
 The MummyRated ★ 3.0 The MummyRated ★ 3.0
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 Pearl HarborRated ★ 3.0 Pearl HarborRated ★ 3.0
 300Rated ★ 3.0 300Rated ★ 3.0
 The MatrixRated ★ 3.0 The MatrixRated ★ 3.0
 Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0 Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0