Titles you rated
SupermanRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 1.5
All the Old KnivesRated ★ 2.5
RelayRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Double AgentRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0