Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5