Movies
Ratings
142
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0