Movies
Ratings
200
Seven SwordsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0