Movies
Ratings
228
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5