Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0