Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0